Witaj w rodzinie Maleństwo

Z niecierpliwością czekacie na ten cudowny dzień, kiedy Wasze maleństwo pojawi się na świecie. Gotowy jest już pokój, ubranka, wanienka, wózek... Ta chwila zbliża się wielkimi krokami i w końcu... jest! Kruszynka, Maleństwo, Okruszek, Gwiazdeczka, Miłość największa, upragnione dzieciątko... Teraz już nic nie będzie takie samo. Co zrobić, by zachować te pierwsze chwile jak najdłużej w pamięci?

Sesje noworodkowe są ostatnio bardzo popularne i są właśnie odpowiedzią na nasze pytanie. Oczywiście każdy sam zrobi setki zdjęć telefonem swojemu maleństwu zanim jeszcze opuści salę porodową i szpital… Ale zastanawialiście się ile z tych zdjęć znajdzie się w albumie? No właśnie… Jestem pewna, że prócz albumu w smatrfonie, nie ujrzą światła dziennego. Poza tym, jeśli chcecie mieć piękną pamiątkę, warto udać się do specjalisty. Po sesji dostaniecie zdjęcia nagrane na płytę oraz odbitki a nawet gotowy fotoalbum, który można pokazać rodzinie.

Fotograf noworodkowy z prawdziwego zdarzenia, prócz gadżetów i ubranek dla maluszków ma jeszcze odpowiednie przygotowanie do pracy z nimi, potwierdzone warsztatami i dyplomami. A to jest najważniejsze, bo przecież nie możecie powierzyć swojego największego skarbu komuś, kto nie ma pojęcia, jak się nim zająć, jak bezpiecznie ułożyć, przekręcić, a nawet ubrać, czy owinąć. Dlatego zanim umówicie się na sesję, pytajcie o kursy, przygotowanie i oglądajcie zdjęcia. Sprawdźcie, czy to, co widzicie naprawdę Wam się podoba, czy wybraliście fotografa tylko dlatego, że mieszka blisko i nie trzeba za daleko jechać i marnować czasu…

Wasze dzieci zasługują na wszystko co najlepsze od pierwszego dnia. A takie piękne kadry, które dostaniecie w postaci odbitek, albumów, czy fotoobrazu to najpiękniejsza pamiątka na długie lata i dla Was i dla Waszych dorastających pociech. Pamiętajcie o tym.

 

fotografia noworodkowa Pomiechówek
fotografia noworodkowa Pomiechówek
fotografia noworodkowa Pomiechówek
fotografia noworodkowa Nasielsk
ZZK_9921_m
fotografia noworodkowa Legionowo
ZZK_9496_m
ZZK_9139_m
fotografia noworodkowa Nowy Dwór Maz.

Dodaj komentarz