Wiosna w studiu!

Już czas! Już czas... delikatnie zasugerować zimie, żeby ustąpiła miejsca wiośnie. Zapraszamy zatem jak co roku na wiosenno-wielkanocne mini sesje studyjne!

Dziwne czasy pandemii

Ubiegły rok dał się nam we znaki, więc w tym roku wszyscy oczekujemy normalności. Jak już zauważyliście, u mnie sesje odbywają się regularnie, ale klientów umawiam rzadziej, co godzinę, żeby był czas na wietrzenie i dezynfekcję studia. Ze względu na Wasze bezpieczeństwo w tym roku wszystkie stroje do aranżacji przygotowujecie sami. U mnie będą dostępne wianki i opaski dla dziewczynek oraz dla chętnych dwa ubranka króliczka – różowe i szare.
 

Tegoroczne stylizacje

W tym roku przewidziałam, jak zwykle, 3 scenografie. Ale dodatkowo wyszła mi jeszcze jedna… taka prawie czwarta 🙂
sesja wielkanocna Pomiechówek

Pierwsza aranżacja zajączkowa z jajami: kolorowa. Pasują do niej wszystkie gładkie ubrania. W związku z tym, że jest ona bardzo kolorowa, mile widziane stroje jednolite. Dla chętnych mam strój zajączka w dwóch kolorach. Będzie pasował na dzieci 8-15 miesięcy oraz 1-2 lata.

Sesja wiosenna Pomiechówek

Druga aranżacja pastelowa bardziej wiosenna, elegancka, z kominkiem i moim ulubionym turkusowym krzesłem. Do niej pasują jasne kolorki – błękit, róż, żółć, zieleń, biel, ale również kropeczki, paseczki. Generalnie mamy tu klimacik lekkiej pastelowej wiosny 🙂 Ta scenografia nadaje się do zdjęć rodzinnych.

Sesja wiosenna Pomiechówek

Trzecia aranżacja wiosenna. Jest ona przygotowana w stylu vintage, więc pasują do niej szarości, biel, żółć, pomarańcz, zieleń. Mogą być też kolorki ciemne, gładkie ale raczej dla maluchów preferowane są ciemne.

Sesja wiosenna Pomiechówek

Czwarta aranżacja połączona jest trochę z tą drugą wiosenna z kominkiem, ale utrzymana w kolorach ziemi, czyli beż, zieleń i biel. I te kolorki idealnie będą tu pasować 🙂

Pakiet składa się z 5 zdjęć i kosztuje 200 zł. Zdjęcia otrzymacie w wersji elektronicznej i w formie odbitek 15×23 cm. Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe ujęcie gratis. Jeśli spodoba się Wam więcej ujęć, można je dokupić w cenie 35 zł za ujęcie.

Zdjęcia będą gotowe przed świętami Wielkiej Nocy i w związku z tym możecie zamówić dla najbliższych upominki w postaci rameczek ze zdjęciami, fotoobrazy, kolaże lub małe podręczne albumiki.

Rezerwacja sesji po wpłacie 50 zł zadatku na numer konta: 54 1030 0019 0109 8518 0484 5273 Żaneta Żmuda-Kozina

Rezerwacje przez portal Zalamo: https://fotozaneta.zalamo.com/book#/