Wiosenny plener

Nareszcie słońce i ciepło! Czas na rodzinny wiosenny plener. Wybierzecie się ze mną do kwitnącego sadu albo pachnącego lasu? Zdradzę Wam, po co robię takie plenery i co się na nich dzieje.

Sesja w sadzie

Sady zaczynają kwitnąć pod koniec kwietnia. Jabłonie, grusze, śliwy, wiśnie i czereśnie są u nas najbardziej popularne i najpiękniejsze. Często między drzewami pojawiają się dywany mniszka lekarskiego potocznie zwanego mleczem. I w zależności od tego, w jakim czasie umówimy się na sesję pod stopami możemy mieć żółty kobierzec albo puch dmuchawców.

Jak się ubrać?

Strój do sesji w sadzie nie jest skomplikowany. Jeśli planujemy sesję rodzinną, fajnie będzie pasować uniwersalny zestaw: biała koszula i jeansowe spodnie. Mogą też być białe sukienki dla dziewczyn i białe lub płócienne stroje dla facetów. Ale w biało kwitnącym sadzie świetnie sprawdzi się też kolorowa garderoba.

Suknie dla księżniczek

Możemy też sesję w sadzie zrobić w bajkowym czy raczej “księżniczkowym” klimacie. Do sesji dla “mamy i córki” mam piękne suknie, które idealnie sprawdziły się już w sadzie. Oprócz sukni fioletowych mam również nowe kremowe, w tym sezonie będą wykorzystane po raz pierwszy.

Spacer po lesie

Jak ktoś nie ma ochoty na statyczną sesję w sadzie, możemy się wybrać na spacer po lesie. To idealna propozycja dla większych rodzin. Dzieci w lesie zawsze znajdą coś ciekawego i nudne pozowanie wcale nie będzie potrzebne, bo fajne zabawy stworzą nam podłoże do świetnej sesji lifestylowej. Strój może być kolorowy, byle wszyscy modele do siebie pasowali.

Po co to wszystko?

A no po to, żeby zaczarować wiosnę, która nieśmiało stawia pierwsze kroki i co chwila się wycofuje… A tak na poważnie, wszystko to jest dla Was! Po to, żebyście mieli fajną pamiątkę. Codziennie przejeżdżacie koło tych sadów, albo koło lasu. Codziennie myślicie, że fajnie by było wybrać się na spacer… Ale jakoś brakuje czasu… No właśnie… Dlatego ja Was zapraszam na spacer, żeby było przyjemnie. Wybieram taki czas w roku, żeby też było pięknie. Doradzam Wam, jak się ubrać, jaka pora na zdjęcia będzie najlepsza i dokumentuję dla Was te beztroskie wspaniałe chwile, tą radość Waszych dzieci i to, że chociaż przez chwilę wszyscy razem możecie spędzić miło czas nie martwiąc się czy dobrze wyglądacie, jak się macie ustawić i co robić. O to wszystko zadbam ja, Wasza rodzinna fotografka 🙂

Dodaj komentarz