Sesje wielkanocne

Sesje wiosenno-wielkanocne od kilku lat stają się coraz bardziej popularne. I dobrze, bo scenki fotograficzne są kolorowe, radosne i pełne atrakcji dla małych modeli.

Chociaż w tym roku musiałam zdecydować się na późny termin mini-sesji wiosennych, to przygotowałam aż trzy scenografie dla moich małych gości. Jedna z nich jest kolorowa, wiosenna, pełna atrakcji… można poleżeć na miniaturowym łóżku, pobawić się zajączkami, pomalować styropianowe jajka albo powąchać kwiatki. Kolejna jest stonowana, minimalistyczna, dziecko może usiąść w wielkim gnieździe i poczuć się jak pisklaczek, może też nakarmić królika marchewkami… No i trzecia scenografia, która jest niespodzianką, to piękne podwórko, pełne zieleni i kwiatów…

Sesja wiosenna
Sesja wiosenna
Sesja wiosenna

W sesjach mogą brać udział dzieci w różnym wieku, w zasadzie od 4 miesiąca życia do wieku szkolnego. W poprzednich edycjach robiłam wiele zdjęć w których modelami były zarówno maluchy, jak i nastolatki. To cudowna pamiątka dla całej rodziny, dlatego jeśli możemy to korzystajmy, póki dzieci chcą się fotografować!

Cena sesji to 150 zł za 6 wybranych zdjęć poddanych autorskiej obróbce.
Rezerwacja sesji wymaga wpłaty 50 zł na konto bankowe:
Żaneta Żmuda-Kozina, konto nr: 54 1030 0019 0109 8518 0484 5273, tytułem: rezerwacja sesji (+ godzina)

Poniżej kilka zdjęć z aktualnymi stylizacjami. Jeśli chcecie dołączyć, to zapraszam serdecznie.

Sesja wiosenna
Sesja wiosenna
Sesja wiosenna

Dodaj komentarz