Sesje świąteczne w studiu i w plenerze

Sesja świąteczna w studiu i w plenerze, to w tym roku moja specjalna propozycja dla Was! Boże Narodzenie tuż, tuż, a więc warto pomyśleć o prezentach. Od kilku lat sesje świąteczne są tym miejscem, gdzie powstają najpiękniejsze podarki – wspomnienia.

W tym roku wszystko jest inne, niż zawsze… Tym samym specjalnie dla Was bedą sesje świąteczne w studiu i w plenerze! Mamy okres pandemii i nie wiemy jakie obostrzenia zostaną wprowadzone za dzień lub dwa. W związku z tym postanowiłam przygotować się na tą okoliczność organizując plenerowe sesje świąteczne. Ale nie takie zwyczajne… Ich bohaterami oprócz cudownych dziecięcych modeli będą równie cudowne rumaki. Dla maluchów kucyki, dla starszaków większe konie.

Sesje świąteczne w plenerze?

Sesje na świeżym powietrzu na pewno są bezpieczniejsze, niż w zamkniętym pomieszczeniu, a obcowanie z naturą uspokaja, więc mamy same pozytywne strony tego rozwiązania. Zdjęcia z końmi będę robiła w listopadowe weekendy w dwóch stajniach. 8 i 28.11 w stajni Galiwa w Skrzeszewie k. Nowego Dworu Maz. natomiast 21.11 w stajni Diego w Janowie k. Pomiechówka. W obu stajniach są cudne, cierpliwe koniki przyzwyczajone do pracy z dziećmi. Zatem zapowiadają nam się wyjątkowe 3 dni sesji świątecznych w plenerze.

Oto kilka zdjęć z próbnych plenerowych sesji świątecznych w obu stajniach.

Sesja z koniem
Sesja z koniem Nowy Dwór Maz
Sesja z koniem Wieliszew
Sesja z koniem Wieliszew
Sesja z koniem Nowy Dwór Maz
Sesja z koniem Pomiechówek

Sesje świąteczne w studiu, nie tylko w plenerze…

Poza tymi wyjątkowymi sesjami plenerowymi przygotowałam dla Was tradycyjne scenografie studyjne. Jak co roku, zmieściłam w moim domowym studiu trzy cudowne, zupełnie nowe scenki świąteczne. I naprawdę nie musicie się obawiać o swoje bezpieczeństwo podczas naszych spotkań! Klienci są umawiani co godzinę, a nawet co półtorej (w zależności od ilości członków rodziny), żeby był czas na staranną dezynfekcję przedmiotów, dotykanych przez dzieci oraz na wywietrzenie studia. Stylizacja modeli jest w Państwa zakresie, na stronie rezerwacyjnej dokładnie opisałam scenki i propozycje ubrań do poszczególnych aranżacji. Sesje wykonuję w listopadowe weekendy oraz w tygodniu, gdyż scenki są cały czas do Waszej dyspozycji.

Oto zdjęcia z tegorocznymi stylizacjami świątecznymi w studiu.

Sesja świąteczna Nasielsk
Sesja świąteczna Legionowo
Sesja świąteczna Pomiechówek
Sesja świąteczna Legionowo
Sesja świąteczna Nasielsk
Sesja świąteczna Legionowo

Prezenty świąteczne

Jeszcze dwa słowa o prezentach… No bo przecież po to robimy te sesje świąteczne w studiu i w plenerze, żeby obdarować najbliższych pięknymi zdjęciami naszych pociech. Jak co roku poza odbitkami proponuję wykonanie dużych odbitek, które umieszczam w ramkach gotowych do postawienia. W tym roku mam też wyjątkową propozycję cudnych kolaży z wybranych zdjęć – prezentują się genialnie. Jak przyjdziecie, to pokażę 🙂
Tradycyjnie w ofercie mam doskonałej jakości fotoobrazy oraz śliczne małe albumiki. Na zamówienie mogę zrobić kalendarz i wiele innych prezentów, jakie Wam się zamarzą. Zatem… do zobaczenia!