Sesja dla Babci i Dziadka

Kochamy naszych Dziadków! Są z nami od urodzenia, często zastępują rodziców w ciągu dnia, odbierają z przedszkola, ze szkoły, pozwalają na dużo więcej... rozpieszczają... Taka jest ich rola.

Kochanej Babci

Tak, szczególnie Babcia jest ważna w życiu każdego dziecka. To ona zawsze podsuwa smakołyki, pomaga w rysowaniu albo odrabianiu lekcji, zanim jeszcze mama wróci z pracy… A jeśli Babcia mieszka daleko? Nic nie szkodzi. Wakacje u babci zawsze są niezapomniane, pełne pysznych smaków i zapachów, no i cudownych wspomnień.

dzień_babci
dzien_babci

Kochanemu Dziadkowi

Szczęśliwe są dzieci, które mają i Babcię i Dziadka. Bo Dziadek w życiu dziecka jest osobą równie ważną i wyjątkowa, jak babcia. Pamiętam, jak mój syn uwielbiał jedynego Dziadka, którego odwiedzaliśmy 2-3 razy w roku w Szczecinie. Dziadek pokazał mu jak się łowi ryby, zabierał go na łódkę. Pokazywał takie rzeczy, których nie miał w domu, wśród rodziców i Babć. I chociaż Dziadka już z nami nie ma, mój syn często go wspomina. Dlatego cieszcie się obecnością Dziadka i wspólnie spędzonymi chwilami.

dzień_dziadka
dzień_dziadka

Sesja z Dziadkami

W tym roku postawiłam na wspólne sesje wnuków z Dziadkami. To ważne, żeby wnuki miały profesjonalne zdjęcia z Dziadkami, a to najlepsza okazja. Moja oferta zawiera 6 ujęć i niezależnie od ilości osób biorących udział w sesji wynosi 300 zł za te 6 zdjęć. Jeśli będziecie potrzebowali więcej ujęć, można je dokupić dodatkowo. W cenie jest także jedna ramka A4 z wspólnym zdjęciem, lub dwie mniejsze rameczki. Chciałam, żebyście już nie musieli nic szukać, odbieracie zdjęcia i gotowe prezenty dla ukochanych Dziadków.

sesja_dla_babci_dziadka
sesja_dla_babci_dziadka

Oferta specjalna

Wielu klientów, którzy do mnie przychodzą, widzą na ścianach wyjątkowy obraz. Przedstawia on 4 pokolenia mojej rodziny. Taki obraz możecie zamówić u mnie przez cały rok. Postanowiłam wprowadzić taką ofertę, bo wiem, że nie zawsze w tym momencie możecie wszyscy się zebrać, żeby wziąć udział w sesji. Bardzo polecam takie zdjęcie pokoleniowe! Będzie to na pewno wyjątkowy obraz, który ozdobi główne miejsce w salonie i gwarantuję Wam, że nikt nie przejdzie obok obojętnie! W roku 2022 oferta obejmuje 3-4 zdjęcia niezbędne do wykonania portretu pokoleniowego oraz obraz, który otrzymacie jako produkt finalny + tyle odbitek ile jest osób na zdjęciu. Cena uzależniona jest od wybranego formatu i typu obrazu i waha się od 350 do 600 zł.

dzień_babci
sesja_dla_babci_dziadka
sesja_pokoleniowa

Zapraszam do mojego świata

Sesje odbywają się w Pomiechówku w zaaranżowanym studiu. Dekoracje z okazji Dnia Babci i Dziadka będą dostępne do 22 stycznia. To ostatni dzień studyjnych zdjęć. Ale pamiętajcie, że zawsze możecie podarować Dziadkom VOUCHER na sesję w plenerze lub sesje pokoleniowa. Można zrobić w ciągu pół roku od wydania VOUCHERA. Zapraszam serdecznie, zróbcie Dziadkom przyjemność i zaproście ich na sesje z wnukami! Oni na to zasługują jak nikt inny!

sesja_dla_babci_dziadka
sesja_dla_babci_dziadka

Dodaj komentarz