Sady kwitną już w maju

Maj - najpiękniejsza pora roku! Budzą się drzewa, kwiaty, ptaki, kwitnie wszystko i wszędzie... Sady rozkwitają białym i różowym kwieciem, a pszczoły cicho huczą w oblepionych nektarem koronach drzew. Słońce świeci i jest ciepło... Czego więcej chcieć?

Sesja_w_sadzie_Pomiechówek
Sesja_w_sadzie_Nasielsk

Bomba w górę!

Do maja jeszcze chwilka, ale ja już mogę Was zaprosić do sadu na tegoroczną edycję minisesji. Będzie pięknie, pachnąco, bajkowo i cieplutko. Będą też nowe piękne kreacje dla dziewczynek. Już do mnie jedzie zestaw różowych sukienek w całej rozmiarówce dla dziewczynek, natomiast w różowe piękne suknie dla mam zaopatrzyłam się zimą i grzecznie czekają na wieszakach, aż rozkwitną pierwsze pąki. Dodatkowo będą również dostępne suknie z ubiegłego roku.

Sesja_w_sadzie_Legionowo
Sesja_w_sadzie_Pomiechówek
Sesja_w_sadzie_Nasielsk

Jakie sesje zrobimy?

W tym roku stawiam na sesje rodzinne, dziecięce i ciążowe. Czyli wszystkie, które tu, w sadzie będą się pięknie komponować. Dziewczynkom udostępnię suknie, żeby poczuły się jak księżniczki, dla chłopców mam spodenki retro, które też będą pasowały do klimatu sadu. To, jak się najlepiej przygotować uzgodnimy przy planowaniu terminu. Powiem wówczas jakie stroje najlepiej prezentują się na sesji w większym gronie, jeśli dziewczynki będą chciały skorzystać z sukienek, podpowiem, w jaki sposób powinni dobrać garderobę panowie.
sesja_rodzinna_w_sadzie
Sesja_w_sadzie_Warszawa

Sesja komunijna w sadzie

Oprócz tradycyjnych sesji rodzinnych, w sadzie możemy zrobić plener komunijny. I to zarówno po uroczystości komunijnej, jak i przed. Biel kwiatów jest cudownym tłem do tego typu sesji dla dziewczynek i chłopców. Pamiętajcie tylko, że sady kwitną stosunkowo krótko i jeśli Wasza uroczystość przypada na koniec maja, to raczej nie zrobimy pleneru po komunii.

sesja_komunijna_Nasielsk
sesja_komunijna_Nowy_Dwór
sesja_komunijna_Warszawa
sesja_komunijna_Warszawa
sesja_komunijna_Nowy_Dwór
sesja_komunijna_Warszawa

Maj to czas oczekiwania…

I to najpiękniejszy… Majowe sesje ciążowe są dla mnie zawsze pełne kolorów, kwiatów i nadziei. Szczególnie piękne są właśnie te w sadzie. Szczególnie do nich kupiłam różowe i białe suknie, które będą cudownie podkreślały brzuszek i wyjątkowy stan przyszłej mamy. Jestem pewna, że będziecie zachwycone tymi sesjami. Ja już się nie mogę doczekać tego naszego spotkania.
sesja_ciążowa_Warszawa
sesja_ciążowa_Warszawa
sesja_ciążowa_Legionowo

Najlepszy czas na sesję

Co roku wiosna rozbudza się w innym momencie, raz szybciej, raz później. Wszystko zależy od pogody w kwietniu. Jeśli będzie ciepło, sady rozkwitną już pod koniec kwietnia, jeśli będzie chłodno i deszczowo, w pełnym rozkwicie będą w połowie maja. Nie ma reguły. Czasem sesje robię po 20 kwietnia, czasem po 15 maja. Na pewno będę to monitorować i nic nie przegapicie. Co do godziny, o której najlepiej wykonać sesję, to ja zwykle proponuję późne popołudnia. Zaczynamy najwcześniej o 16.00. Sesja trwa około pół godziny do godziny – wszystko zależy od tego, czy jest to sesja rodzinna, czy dziecięca, czy się przebieracie, czy nie. Czas sesji nie wpływa na jej cenę, ale muszę wiedzieć jaka ilość osób będzie uczestniczyć w sesji i jaki będzie jej plan. Zapisy na sesje otworzę, jak już będę wiedziała, kiedy drzewa wyglądają najlepiej.

Sesja_w_sadzie_Warszawa
Sesja_w_sadzie_Nasielsk
Sesja_w_sadzie_Pomiechówek
Sesja_w_sadzie_Nasielsk

Dodaj komentarz