Projekt „4 pory roku”

Przed nami trzecia edycja projektu, który stworzyłam z myślą o rodzinach z dziećmi. Niezależnie od wieku, maluchy tak szybko rosną i zmieniają się w ciągu roku, że nie nadążamy tego dokumentować. W grudniu, kiedy przychodzi czas, by zrobić kalendarz z pociechami dla dziadków i dla siebie okazuje się, że to nie takie proste. Przejrzenie kilku tysięcy zdjęć, które zalegają w telefonie albo dysku komputera graniczy z cudem, a ich jakość jest zwykle niezadowalająca. I tu właśnie zjawiam się JA!

Projekt „4 pory roku” polega na czterech spotkaniach fotograficznych w plenerze. Zaczynamy zimą, gdy spadnie śnieg – styczeń, luty; kolejne spotkanie mamy wiosną, kiedy kwitną sady albo żółte mlecze; potem wybieramy się na wakacyjną przygodę: nad rzekę, na pole z belami słomy albo ze słonecznikami i na koniec w październiku łapiemy jesienne kolory w lesie lub parku. Z każdego spotkania otrzymujecie mailem zdjęcia, z których wybieracie 10 lub więcej. Na koniec roku – w grudniu ze wszystkich sezonów wybieracie 12 zdjęć, które znajdą się w kalendarzu ściennym na następny rok! W ten sposób cieszycie się tymi pięknymi chwilami dużo dłużej niż tylko podczas każdej sesji. Genialne, prawda!
Zamiast kalendarza można też zrobić fotoksiążkę ze wszystkimi zdjęciami – co również jest fantastyczną pamiątką. To Wy decydujecie, jaki produkt końcowy chcecie otrzymać z projektu.

Oto kilka przykładowych kadrów z różnych sesji wykonanych w projekcie „4 pory roku”:

 

Sesja zimowa
Sesja dziecieca Legionowo
Sesja dziecieca Legionowo
Sesja dziecięca Warszawa
Sesja dziecięca Warszawa
Sesja rodzinna Pomiechówek
Sesja zdjęciowa Pomiechówek
Sesja dziecięca Nowy Dwór Maz.
fotozaneta fotografia dziecieca
Sesja nastolatka
Sesja zdjęciowa Pomiechówek
Sesja zdjęciowa Pomiechówek

Podczas każdej sesji powstaje wiele pięknych zdjęć, kadry rodzinne i bliskie portrety dzieci. Na sesję można zabrać ulubione zabawki, własne zwierzaki, czasem umawiamy się w miejscach Wam bliskich, tam, gdzie chcecie. Po sesji dostajecie około 30 zdjęć, z których wybieracie 10, które są w cenie. Jeśli podoba Wam się więcej, dopłacacie za każde dodatkowe zdjęcie. Po Waszej selekcji, ja zabieram się za staranną obróbkę każdego zdjęcia. Praca nad nimi zajmuje kilka dni, jest bardzo czasochłonna, ale efekty potem cieszą Wasze oczy przez długie lata. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dobremu sprzętowi i warsztatom poświęconym obróbce, mogę Wam oddać zdjęcia najwyższej jakości.

Projekt zwykle zaczynamy na początku roku – zimą, bo musimy mieć zdjęcia zimowe do kalendarza na następny rok, a potem w grudniu jest niewielka szansa na śnieżne kadry. Zamierzenie jest takie, by kalendarz był gotowy na gwiazdkę lub w styczniu na Dzień Babci i Dziadka – jako niebanalny prezent! Cena każdej sesji zawierającej 10 autorsko obrobionych zdjęć to 300 zł (to tylko 30 zł za jedno zdjęcie!). Spotykamy się 4 razy – w czterech sezonach. Wybrane zdjęcia w formatach: dużym (do wywołania) i małym (do internetu) otrzymujecie po każdej sesji. Na koniec roku przekazuję Wam płytę ze wszystkimi wybranymi zdjęciami oraz kalendarz ścienny w formacie A3 lub fotoksiążkę A4. Dodatkowo można zamówić z wybranych zdjęć dowolną ilość kalendarzy, fotoksiążek, fotoobrazy, odbitki w każdym rozmiarze i co tylko sobie życzycie.

Gorąco zachęcam do udziału w projekcie, dzięki temu Wasze dzieci i Wy będziecie mieli niepowtarzalną pamiątkę 🙂

Dodaj komentarz