Nowy Rok – nowe marzenia!

Miniony rok pokazał, że kochacie plenerowe sesje zdjęciowe, a moje pomysły na ich realizację przypadły Wam do gustu. Przed nami Nowy Rok, a więc nowe marzenia i nowe możliwości!

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Przed nami już w styczniu pierwsze mini-sesje na Dzień Babci i Dzień Dziadka. W ostatnich latach robiłam je regularnie i wiem, że chcecie obdarowywać dziadków pięknymi zdjęciami Waszych pociech. Tak więc w tym roku nie będzie inaczej. Bedą 3 pakiety sesji: portret dziecka, sesja z dziadkami oraz sesja pokoleniowa. Realizację zaczynam już na początku stycznia, żebyśmy zdążyli na święto dziadków z prezentami w postaci obrazków i zdjęć. Ale wspólna sesja z babcią i dziadkiem może odbyć się w dniu ich święta albo później. Decyzja należy do Was.

portret dziecka
dzień_babci
dzień_babci

Kobieta piękną jest

W tym roku po raz pierwszy zaproponuję mini-sesję na Dzień Kobiet. Będą to trzy portrety, bo każda kobieta zasługuje na to, by poczuć się piękną! Szczegóły oczywiście przedstawię w ogłoszeniu bliżej terminu, ale na pewno będzie można zrealizować taką sesją studyjną 8 marca w Dzień Kobiet, oraz w ciągu kolejnych dni, aż do czasu ustawienia scenek wielkanocnych. Sesję można też wykupić w postaci VOUCHERA dla ukochanej mamy, żony, dziewczyny…

Sesja_na_dzień_kobiet
Sesja_na_dzień_kobiet

Sesje wiosenno-wielkanocne

W tym roku Wielkanoc wypada w połowie kwietnia, więc studyjne mini-sesje wiosenno-wielkanocne planuję na koniec marca. Jak zawsze będą to zupełnie nowe scenki i mam już pomysł jak je urządzić. Na pewno się nie zawiedziecie. Zdjęcia będą gotowe przed świętami i będą pełne kwiatów, radości i oczekiwania na wiosnę.

sesja_wielkanocna
sesja_wielkanocna
sesja_wielkanocna

Sesje w sadzie

Zeszłoroczne sesje w sadzie cieszyły się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Bardzo się cieszę, że tym pomysłem trafiłam w gust moich klientów i już szykuję nowa odsłonę tych cudnych wiosennych sesji. Do dyspozycji będą trzy piękne sady za zgodą ich właścicieli. A ja już zamówiłam nowe piękne suknie dla mam i dziewczynek, żeby Wasza przygoda z sesją zdjęciową była wyjątkowa i niepowtarzalna. W tym plenerze możemy robić sesje rodzinne, dziecięce, mama i córka z użyciem bajkowych sukni, sesje ciążowe oraz plenery komunijne.

sesja_sad
sesja_sad
sesja_sad

Czas komunii

Maj to czas komunii świętych. Oprócz reportaży z uroczystości robię w tym czasie mini-sesje komunijne. Są one organizowane zwykle w czasie białego tygodnia po południu. Sesje robię w różnych miejscach w maju i czerwcu, a plener uzależniony jest od aktualnej aury i kwitnienia. Dziewczynki uwielbiają kwiaty i zazwyczaj wybieram dla nich maki, chabry, kwitnący sad, albo kwitnącą łąkę. Chłopców zabieram nad rzekę, do lasu, albo na pole. Często sesji komunijnej towarzyszy sesja rodzinna, dlatego warto zabrać na nią całą rodzinę, rodzeństwo, bo niewiele jest okazji, by zrobić wspólne rodzinne zdjęcia.

Sesja_komunijna
Sesja_komunijna
Sesja_komunijna

Lato, lato…

Latem zwykle wymyślam coś spontanicznego… I pewnie w tym roku też coś wymyślę. Mogą to być sesje dziecięce z arbuzami, z końmi, albo sesje w lawendzie, w słonecznikach i we wrzosach. Nie będę każdej rozpisywać osobno, bo możliwości jest wiele. Ale chciałabym, zaznaczyć, że takie sesje będą na pewno. Pamiętajcie też, że do wszystkich sesji kobiecych, dziewczęcych i ciążowych mam cudowne suknie, które udostępniam, po to, żebyście się czuły na sesji wyjątkowo.

sesja_lawendowa
sesje_w_słonecznikach
sesja_ciążowa

Jesienne kolory

Październik, to miesiąc kolorowy i zawsze jeden weekend rezerwuję na kolorowe jesienne sesje. Mam cudowne miejsce, gdzie czerwone liście dodają niepowtarzalnego uroku. W ten weekend robię kilka mini-sesji rodzinnych, z których macie piękne pamiątkowe zdjęcia. Zresztą sami zobaczcie na zdjęciach, czy nie warto zapisać się na taką kolorową sesję?

sesja_jesienna
sesja_jesienna

Mini-sesje świąteczne

Koniec października i listopad to czas sesji świątecznych z okazji Bożego Narodzenia! W ten sposób historia zatoczyła koło i już dziś mogę Was zaprosić na sesje świąteczne, które są przygotowywane, byście zrobili swoim najbliższym piękne prezenty na Gwiazdkę. Ja oczywiście już o nich myślę, już planuję scenografię, kupuję dekoracje i układam sobie w głowie, czym chciałabym Was zaskoczyć… bo uwielbiam, gdy przychodzicie i dziwicie się, że jest tak pięknie, zupełnie inaczej, niż rok temu. I będzie inaczej – to Wam mogę obiecać!

sesje_świąteczne
sesje_świąteczne
sesje_świąteczne

Okrągłym rokiem…

Oprócz sesji tematycznych i mini-sesji przez cały rok trwają tradycyjne sesje noworodkowe, ciążowe, rodzinne, urodzinowe, dziecięce. Robię też reportaże z chrzcin i komunii. Sesje tematyczne są moją propozycją dla niezdecydowanych, ale pamiętajcie, że zawsze możecie zadzwonić i porozmawiać. Wtedy ustalimy dokładnie czego potrzebujecie i jaka sesja będzie najlepsza w danym okresie. Chciałabym, żebyście dostali ode mnie to, o czym zawsze marzyliście, żeby moje sesje były w pełni realizacją Waszych marzeń.

sesja_noworodkowa
Sesja_rodzinna

Ten post ma 0 komentarzy

 1. Dorota

  Sesja wielkanocna

 2. Katarzyna

  Bardzo chciałabym, by moje dzieci wzieły udział w sesji na Dzień Babci i Dziadka. Sesja drugiego wyboru to sesja kobieca 🙂

 3. Żaneta

  Sesja w plenerze

 4. Anna

  Marzę o sesji w sądzie wraz z dziećmi

Dodaj komentarz