I znów idą święta…

Nie do wiary! Czas tak szybko leci, że nawet się nie zorientowaliśmy, a zewsząd zalewają nas świąteczne gadżety i dekoracje… A w radiu zaczynają się nieśmiało pojawiać bożonarodzeniowe piosenki. Czy to oznacza, że czas pomyśleć o prezentach?

Co zrobić, żeby spokojnie dotrwać do świąt?

Jak to mówi klasyk: Tylko spokój nas uratuje! I tego się trzymajmy. Ja osobiście uwielbiam listopad, chociaż badania wykazują, że to najbardziej depresyjny czas w roku. Nie u mnie! Ja mam swoje świąteczne scenki, świąteczne studio i świąteczne piosenki już od początku listopada i dobrze mi z tym.  Serio… dzięki Wam, nie mam czasu myśleć o brzydkiej pogodzie i o przedświątecznym szaleństwie. To znaczy myślę trochę, bo właśnie dla Was gonię w piętkę i przygotowuję zdjęcia, prezenty, albumiki, rameczki ze zdjęciami, kalendarze i całą masę różnych rzeczy, które wymyślacie, żeby sprawić przyjemność najbliższym. Ale do rzeczy, zanim pomyślicie o prezentach, pomyślcie raczej o przyjemności również dla siebie.

 

Świąteczna szklarnia
sesja świąteczna

 

Co ciekawego na Was czeka?

W tym roku mam dla Was dwie propozycje. Obie piękne i wyjątkowe, jak zawsze. Co roku staram się zaproponować coś nowego i tym razem wymyśliłam trzy niebanalne scenki w studio: pastelową (z choinkami i kominkiem), misiową (z całą masą ulubionych misiów), chmurkową minimalistyczną (błękitne niebo z chmurkami, śniegiem i białymi choinkami).
Te studyjne propozycje skierowane są do rodzin z młodszymi dziećmi. Scenki są obszerne, pomieszczą dwoje, troje dzieci i czteroosobową rodzinę. Więcej osób też się zmieści, ale wiadomo, że ściany nie są z gumy, a moje scenografie są skierowane głównie do maluchów.

sesja świąteczna
sesja świąteczna
Sesja świąteczna

A może by tak do świątecznej szklarni?

Jak najbardziej! Świąteczna szklarnia czeka na Was. Tu zmieszczą się większe rodziny ze starszymi dziećmi, a kilimacik romantycznej szklarni z pewnością udzieli się też parom i dziadkom z wnukami. Generalnie, jest to propozycja dla każdego. Ale pamiętajcie, że nie jest to ciepłe studio i tylko cienka szyba oddziela nas od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Przed sesja szklarnia jest nagrzana, ale upału tam nie ma.
Świąteczna szklarnia
Świąteczna szklarnia
Świąteczna szklarnia
Świąteczna szklarnia

Co nie co o cenach i terminach

Sesje studyjne robię do połowy grudnia. Ale tylko sesje wykonane do końca listopada gwarantują, że otrzymacie zdjęcia i wszystkie świąteczne upominki dla najbliższych (kalendarze, albumiki, rameczki ze zdjęciami) przed świętami. Cena sesji to 350 zł za 6 ujęć.
Na sesję w szklarni zapraszam tylko w jednym terminie! Jest to niedziela – 20 listopada. Cena sesji to 400 zł za 6 ujęć.
 
Sesja świąteczna
sesje zimowe

Dla kogo taka sesja?

Można odpowiedzieć jednym zdaniem: dla każdego! Na sesje świąteczne przychodzą zwykle całe rodziny, głównie z dziećmi, ale zdarzają się dzieci pełnoletnie, pary, mamy w ciąży, dziadkowie z wnukami. Te sesje to wyjątkowa pamiątka i każdy, kto marzy o uwiecznieniu wizerunku w tym bajecznym czasie, może to zrobić.
W tym roku wiele osób decyduje się na sesje 2 w 1 czyli świąteczno-urodzinową. Zapraszam dzieci, które w najbliższym czasie mają urodziny, albo już miały na takie łączone sesje zimowe.
sesje świąteczno-urodzinowe
sesje świąteczno-urodzinowe
sesje świąteczno-urodzinowe

Jak się ubrać?

Na sesji studyjnej robię zdjęcia na trzech scenkach. Każda jest inna, ale nie wymagają one trzech osobnych stylizacji. Scenka pastelowa jest elegancka. Najlepiej ubrać się w coś jasnego, gładkiego, eleganckiego. Sprawdzą się tu sukienki w kolorach pastelowych, białym, beżu, u panów klasyczne koszule i jasne spodnie. Ale można tu wystąpić też w jasnym ciepłym sweterku. Sweterek będzie pasował też do scenografii zimowej i z misiami. Do zimowej odpowiednie będą też błękity, beże i czerwień. Ta ostatnia sprawdzi się też na scence z misiami. Tam odpowiednie będą też klasyczne stroje w świątecznych barwach.
sesja świąteczna
sesja świąteczna

Dodaj komentarz