Czas na Święta!

Kochani! Już czas by ogłosić termin tegorocznych mini-sesji świątecznych. By poczuć MAGIĘ ŚWIĄT będziemy się spotykać w dwa listopadowe weekendy: 10-11 oraz 17-18 w Pomiechówku. Listopad to idealny miesiąc na takie zdjęcia, bo chociaż na dworze plucha, to w sklepach i telewizji pełno wesołych reklam świątecznych i człowiek już się nie może doczekać grudniowego szaleństwa.
W tym roku przygotowałam zupełnie nowe scenki, jeszcze piękniejsze i ciekawsze dla Waszych pociech. Będzie też więcej miejsca na sesję rodzinną. A jak pogoda dopisze to planuję niespodziankę – dodatkową scenkę w ogrodzie. Poczujmy się zimowo, świątecznie, wyjątkowo!
Oto kilka kadrów z tegorocznych stylizacji:

sesja świąteczna
sesja świąteczna
sesja świąteczna
sesja świąteczna
sesja świąteczna
sesja świąteczna

Każda sesja trwa około 40 minut, dlatego bardzo ważne jest, żebyście byli punktualnie na umówioną godzinę. Jeśli w rodzinie jest więcej niż dwoje dzieci, to proszę o informacje, wówczas czas sesji trzeba będzie wydłużyć o kolejne 10 lub 20 minut. Mini-sesje są przeznaczone dla dzieci powyżej 5 miesiąca życia, z młodszymi maluchami trzeba się umawiać indywidualnie – praca z nimi wymaga więcej cierpliwości i czasu, dlatego nie chciałabym, żebyśmy się wspólnie martwili, że zaraz przyjdzie następny klient. Pytajcie, a na pewno znajdę dla Was czas innego dnia.

Zaczynamy w sobotę 10 listopada od godziny 10.00. Zapisuję Was co 45 minut z przerwą między 14.00 a 15.00. W niedziele zaczynamy od 12.00.
Proszę o wcześniejsze zapisy, bo ilość miejsc jest ograniczona. 

Rezerwacja sesji wymaga wpłaty 50 zł na konto bankowe:
Żaneta Żmuda-Kozina, konto nr: 54 1030 0019 0109 8518 0484 5273, tytułem: rezerwacja sesji (+ godzina)

Sesję rezerwujecie telefonicznie 605-083-646, mailowo fotografia@fotozaneta.pl lub przez wiadomość na Facebook’u

Dzień przed sesją skontaktuję się z Wami, by przypomnieć godzinę i ustalić pozostałe szczegóły.

I jeszcze ostatnia ważna sprawa… Odbiór zdjęć 🙂
Dołożę wszelkich starań, by były gotowe przed świętami. Bo to przecież Wasze prezenty świąteczne dla dziadków, rodziców, rodzeństwa, cioć i wujków no i dla Was oczywiście. Dostaniecie swoje zdjęcia pięknie opakowane, gotowe do oglądania i cieszenia się nimi przy wigilijnym stole…

Dodaj komentarz